Cosa-Nostra
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Intrati la cerere admini si votati cu PRO sau CONTRA la cererile existente

 

 cred ca atat deocamdata!!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Andra_predator




Mesaje : 2
Puncte : 6
Data de inscriere : 05/03/2010

cred ca atat deocamdata!!!! Empty
MesajSubiect: cred ca atat deocamdata!!!!   cred ca atat deocamdata!!!! Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 1:10 pm

cel mai tampit admin pe care l-am vazut in viatza mea...mighty ducks....tot timpul a jucat cu coduri mereu a fost pe primul loc...tine cu codati ..si acuma am avut scorul de 12-1 si m-a blindat ...mi sa facut ecranul nergu si din ciuda lui ducks .....am reclamat un codat si mi-a dat gag si kick....ptr ca am facut reclamatie ca era un codat pe server....!!!!!!!!!!fara supararenu merita sa fie admin ...cel mai prost jucator existent.....dimineatza cand intru pe server dc nu este admin atunci dc nu intra si el ..numa cu codati tine...cand intra codati intra si el ..si cinei nui codat da kick si ban si gag ...nu merita nici sa traieasca sa nu mai vorbim de jucat counter strike!!!!si nu ma intereseaza daca primesc pe tot restul vietii ban dar un singur lucru va spun ..din cauza unui admin prost si tampit cum e ducks ..nu o sa aveti clineti mult timp ...o gramada de copii ar intra pe server dar nu cat timp este un admin care tine cu codati si joaca si cu coduri!!!!!!ii tare serverul dar fara adnim prosti si codati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

atat am avut de spus ....multumesc frumso ca m-ati acceptat sa joc si eu pe serverul asta .....ii foarte fain ...doar mai scapati de admini prosti..si puneti un admin cine intra si dimineazta...
Sus In jos
gherex




Mesaje : 5
Puncte : 7
Data de inscriere : 24/01/2010

cred ca atat deocamdata!!!! Empty
MesajSubiect: Re: cred ca atat deocamdata!!!!   cred ca atat deocamdata!!!! Icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 4:40 pm

OBIECTEZ!!!
Eu personal l-am urmarit indeaproape pe mighty ducks si consider ca este un jucator BUN , isi face treaba de admin si inca bine!!
1Asa ca daca tia dat blind nu are rost sa te enervezi
2Daca joaca bine nu inseamna ca e codat!
3Daca ar intra un jucator de PGL pe server din greseala si ar face 100 cu 0 care ar fi problema??!!?
NU stiti voi juca destul de bn!
Sus In jos
Flux




Mesaje : 12
Puncte : 18
Data de inscriere : 10/02/2010

cred ca atat deocamdata!!!! Empty
MesajSubiect: Re: cred ca atat deocamdata!!!!   cred ca atat deocamdata!!!! Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 6:01 pm

bine zici gherex Smile))
omu' este prea slab si nu poate sa ii faca fata si de asta face reclamatie Smile))
Sus In jos
Continut sponsorizat





cred ca atat deocamdata!!!! Empty
MesajSubiect: Re: cred ca atat deocamdata!!!!   cred ca atat deocamdata!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
cred ca atat deocamdata!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cosa-Nostra :: NORD-PRO.IDLE.RO :: Reclamatii Admini-
Mergi direct la: